X
X
X
X

Knowledge Base

HomepageKnowledge Base E-Mail SorunlarıAndroid Telefona Site Uzantılı IMAP...

Android Telefona Site Uzantılı IMAP E-mail Hesabı Kurulumu

Android Telefona Site Uzantılı IMAP E-mail Hesabı Kurulumu

1- Cep telefonunuzun ana sayfasındaki E-Posta uygulamasını çalıştırınız. Bir klasör içerisinde veya ana sayfanızda olabilir.

2- E-Posta uygulamasına tıklayınız.

3- E-Posta kur sayfasından "Diğer" seçeneğine tıklayınız.4- Hesap oluştur bölümünden, ekranda görüldüğü gibi mail adresi ve şifrenizi giriniz. Ekranda görülen mail adresi örnek bir mail adresidir. Siz kendi mail adresinizi ve şifrenizi gireceksiniz. En altta "Manuel Kurulum" a tıklayınız.5- Ekranda görülen "IMAP Hesabı" nı seçiniz.

6- "Sunucu Ayarları" ekranında gördüğünüz gibi herşeyi giriniz sadece dikkat etmeniz gereken şey, kendi mail adresi ve şifrenizi giriniz ekranda görülen örnek bir mail adresidir. "Gelen Sunucu" Bağlantı Noktası: 143 olmalıdır. "Giden Sunucu" Bağlantı Noktası: 587 olmalıdır.

7- "Sunucu Ayarları" ekranında gördüğünüz gibi herşeyi giriniz sadece dikkat etmeniz gereken şey, kendi mail adresi ve şifrenizi giriniz ekranda görülen örnek bir mail adresidir. "Gelen Sunucu" Bağlantı Noktası: 143 olmalıdır. "Giden Sunucu" Bağlantı Noktası: 587 olmalıdır. En alttan "Oturum aç" linkine tıklayınız.

8- Mailiniz cep telefonunuza kurulmuş oldu. Ekranda görüldüğü gibi. En altta görülen sarı kalem ikonuna tıklayarak mail görderebilirsiniz.

Can't find the information you are looking for?

Create a Support Ticket
Did you find it useful?
(107 times viewed / 0 people found it helpful)

Top